Правила роботи
1. Робота ветеринарного шпиталю.
1.1. Робота клініки здійснюється на підставі правил внутрішнього трудового розпорядку клініки та Закону України про ветеринарну медицину.
1.2.Усі ветеринарні послуги платні.
1.3.Прийом у ветеринарному шпиталі здійснюється згідно з розкладом роботи за попереднім записом. Просимо Вас заздалегідь попередити про неможливість явки в призначений час. У разі неявки у призначений час Ваш запис анулюється і Ви можете йти тільки відповідно до черговості клієнтів, що прийшли без запису.
1.4.При виборі методів діагностики та лікування лікар керується виключно станом тварини. Постановка остаточного діагнозу може вимагати використання додаткових методів дослідження (лабораторних, інструментальних тощо). Нагадуємо, що багато
досліджень та аналізів необхідно проводити багаторазово, для динамічного нагляду за зміною стану тварини.
1.5.Надання ветеринарних послуг та/або реалізація товарів в шпиталі здійснюється за допомогою CRM-системи. При первинному прийому з твариною або без неї вносяться контактні дані в CRM-систему про власника тварини й про саму тварину. При повторному прийомі – клієнт повідомляє Прізвище, Ім’я, По батькові, з якими звертався до клініки вперше. Вся інформація та історія звернення зберігатиметься в CRM – системі. Надання послуг без реєстрації у CRM – системі неможлива.
2. Відмова від обслуговування
2.1.Клієнти в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, які виявляють неповагу до персоналу клініки, не обслуговуються.
2.2.У клініки всі собаки повинні перебувати з нашийниками, повідками та намордниками; коти – у переносках. Власники тварин повинні запобігати будь-яким контактам між тваринами.
2.3.Власникам, тварини яких не щеплені від сказу, може бути відмовлено в обслуговуванні.
2.4.Неповнолітнім особам, які прийшли з тваринами, можуть відмовити в обслуговуванні. Лікар не може покладатися на рішення, прийняті неповнолітнім.
2.5.У разі невиконання власником тварини приписаних призначень, а також недотримання режиму лікування, лікарський персонал не несе відповідальності за результат лікування. Адміністрація клініки має право відмовити в подальшому наданні ветеринарної допомоги.
2.6.Евтаназія у нашому шпиталі проводиться виключно за медичними показниками. Лікар має право відмовити у проведенні процедури.
2.7.Клініка має право відмовити у наданні ветеринарних послуг за наявної непогашеної заборгованості перед шпиталем та при відмові власника тварини повідомити свою контактну інформацію.
3. Порядок оплати
3.1.Ветеринарний госпіталь Genesis надає платні ветеринарні послуги тваринам, які належать приватним особам та організаціям. Ціна послуг вказана у прайсі
3.2.Оплата послуг клініки здійснюється одразу ж за фактом надання послуг, шляхом внесення готівкових коштів у касу або шляхом безготівкового перерахування на рахунок клініки, а також за банківськими картками.
3.3.При зверненні до клініки проводиться первинний прийом.
Первинний прийом включає збирання анамнезу, огляд тварини лікарем, фізикальне обстеження та консультацію про стан тварини, попередній діагноз, план подальшої діагностики, прогноз, призначення лікування. Лікувально-діагностичні маніпуляції та
препарати оплачуються окремо за прайсом.
3.4.При відвідуванні шпиталю через інше захворювання або проблеми, прийом розцінюється як первинний, так само як і прийом іншої тварини, що належить цьому ж власнику. При повторних візитах до клініки та консультації лікаря з тієї ж проблеми, тієї самої тварини оплачується вартість повторного прийому. Лікувально-діагностичні маніпуляції та препарати також оплачуються окремо за прайсом.
3.5.Власник тварини повинен усвідомлювати, що оплачуються виконані клінікою роботи та витрачені медикаменти, а також інші витратні матеріали, а не кінцевий результат.
3.6.Вартість послуг складається з лікувальних маніпуляцій (ін’єкції, катетеризації тощо), вартості матеріалів (ліки, шовний матеріал тощо) та вартості витратних матеріалів.
3.7.Власник тварини має право просити лікаря скласти приблизний кошторис майбутніх витрат. Слід враховувати, що багато захворювань можуть мати непрогнозований перебіг і наслідки, що може спричинити зміну тактики лікування і, відповідно, вартості.
4. Особливості надання послуг
4.1.Враховуючи біологічну індивідуальність кожного організму, а також той факт, що в природі немає як однаково здорових, так і однаково хворих – не існує можливості дати 100% гарантію, що призначення та проведене лікування чи маніпуляція призведуть до
результату, який від них очікується. У нашім шпиталі лікарі орієнтуються на дані досліджень, актуальні на цей час і дає можливість з найбільшою часткою вірогідності досягти необхідних результатів.
4.2.У будь-якому організмі постійно відбуваються зміни, це стосується і проявів захворювання. Робота лікаря – це постійний аналіз змін та корекція їх у потрібному напрямку, з використанням доступних засобів діагностики та лікування.
4.3.Робота лікаря неможлива без надання власником об’єктивних даних про зміни стану тварини.
4.4.Лікарі шпиталю в змозі обґрунтувати свої призначення й у своїй роботі керуються принципом доказової медицини й принципом “не нашкодь”, проте в деяких випадках можлива поява непередбачуваних реакцій у відповідь на лікування.
4.5.Якщо власник забирає свою тварину на “домашнє лікування”, шпиталь не несе відповідальності за якість виконання рекомендацій, а також за результат лікування надалі.
4.6.Оперативне втручання
4.7.Необхідно забезпечити тварині голодну дієту протягом 12 годин перед хірургічним втручанням.
4.8.Перед проведенням загальної анестезії та хірургічним втручанням власник інформується лікарем про можливих ризиків та підписує документ, що підтверджує згоду на цю процедуру.
4.9.Після хірургічного втручання, лікар видає на руки рекомендації та призначення.
5. УЗД
5.1.При дослідженні органів черевної порожнини потрібна 5-годинна голодна дієта.
5.2.Дослідити органи сечовидільної системи бажано на наповнений сечовий міхур.
5.3.Вигуляти для випорожнення кишківника за 4-6 годин до УЗД.
5.4.Уникати газоутворювальних продуктів або перевести вихованця на вологий корм.
5.5.Висновки щодо проведеного ультразвукового дослідження видається на руки або направляється e-mail/месенджером.
6. Лабораторна діагностика
6.1.З моменту забору сечі повинно пройти не більше 2-х годин.
6.2. Кількість сечі для аналізу має бути не менше 10 мл, менша кількість небажана, через неточність результатів, а особливо, що стосується осаду (клітин та солей в сечі). Сеча повинна бути зібрана з чистого, заздалегідь вимитого і продезінфікованого лотка (не з підлоги, ванни та ін. й без наповнювача). Продезінфікувати – буде достатньо обробити чистий лоток окропом. Або може бути взята шляхом катетеризації сечового міхура або цистоцентезу на прийомі у лікаря.
6.3.Аналіз калу приймається тільки в скляній або пластмасової місткості без наповнювача-туалету.
6.4.Результати аналізів крові загальний та біохімічний – 1-3 доби, аналіз сечі та калу — протягом доби, гістологія – 21 день, гормональна панель – 14-21 день, ПЛР дослідження -14 днів.
6.5.Усі результати аналізів власники отримують у лікаря або на електронну пошту.
6.6.Біохімічне дослідження крові проводиться на попередньо 8-12 годинну голодну дієту.